• Dáme salát! Basic Edition
 • Společenská párty hra „Dáme salát!" je pro všechny, kteří milují posezení s přáteli. Hra je určená pro 4 - 6 hráčů starších 18-ti let.

  Hra se skládá ze 6 různých herních desek – postav, které postupně čelí vylosovaným úkolům. Základem hry je drink, který hráči postupně při úkolech pijí. Během hry hráči sbírají žetony do svých hracích karet, kdo svou kartu naplní jako první - ten prohrává.

  Basic Edition je určená všem, kteří často cestují a ocení tak jednoduchou skladnost celé hry. Tato varianta Vám nabízí vše potřebné pro hru Dáme salát! v praktickém a pevném pytlíčku se snadným zapínáním na zip. Nyní si tak můžete bez problém vzít hru kamkoliv na party a nezabere Vám ani příliš mnoho prostoru. 

  Balení obsahuje:
  herní desky, žetony, pytlíček na žetony, 2 pytlíčky na losování úkolů, karty se speciálními úkoly, herní návod, soupis úkolů a čísla pro výběr úkolů.

  * Vyrobeno v České Republice.
  * Doručujeme i na Slovensko. Stačí v nákupním košíku změnit "země doručení". 

  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  • Cena:
  • 399 Kč
 • Alkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition
  • 1 z 12
  Alkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - ručně šité obalyAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - speciální kartyAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - karty s úkolyAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - hrací deskyAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - postavy ke hřeAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - postava PivařAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - postava DámičkaAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - postava MíchačAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - postava VinařAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - postava MafiánAlkoholická párty hra - Dáme salát! basic edition - postava Moravák